Kontakt – Handel

Använd gärna kontaktformuläret nedan för att kontakta oss, vill du hellre maila eller ringa oss finns kontaktuppgifter under kontaktformuläret.

Anders Redmo

Divisionschef Handel
Mobil: +46 70 832 11 10
anders.redmo@sortera.se

Christina Johansson

Administration
Mobil: +46 73 516 42 04
christina.johansson@sortera.se

Joakim Syrstad

Projektledare
Mobil: +46 70 395 32 02
joakim.syrstad@sortera.se

Rickard Back

Projektledare
Mobil: +46 70 284 56 84
rickard.back@sortera.se

Henrik Sproge

Projektledare
Mobil: +46 72 720 08 20
henrik.sproge@sortera.se

Cliff Dropp

Projektledare
Mobil: +46 76 756 64 00
cliff.dropp@sortera.se

Peter Johansson

Projektledare/Logistik
Mobil: +46 70 636 00 68
peter.johansson@sortera.se