Kontakta oss

Använd gärna kontaktformuläret nedan för att kontakta oss, vill du hellre maila eller ringa oss finns kontaktuppgifter under kontaktformuläret.

Joakim Syrstad

Projektledare
Mobil: +46 70 395 32 02
joakim.syrstad@sortera.se

Anders Redmo

VD
Mobil: +46 70 832 11 10
anders.redmo@sortera.se

Rickard Back

Projektledare
Mobil: +46 70 284 56 84
rickard.back@sortera.se

Anna Hellered

Administration / Koordinator
Mobil: +46 70 243 83 26
anna.hellered@sortera.se

Henrik Sproge

Projektledare
Mobil: +46 72 720 08 20
henrik.sproge@sortera.se

Viktor Levin

Miljöchef/Projektledare
Mobil: +46 70 266 40 29
viktor.levin@sortera.se