Kontakt – Anläggning

Använd kontaktformuläret nedan för att kontakta oss, vill du hellre maila eller ringa finns kontaktuppgifter under kontaktformuläret.

Thomas Waldenstedt

Divisionschef anläggning
Mobil: +46 70 400 66 15
thomas.waldenstedt@sortera.se

Fredrik Tell

Anläggningsansvarig Syd
Mobil: +46 70 466 19 85
fredrik.tell@sortera.se

Henrik Tell

Platsansvarig Syd
Mobil: +46 70 512 87 97
henrik.tell@sortera.se

Glenn Holmgren

Arbetsledning Malmö/Helsingborg
Mobil: +46 73 973 80 52
glenn.holmgren@sortera.se

Emma Nyman

Ansvarig vågadministratör Syd
Mobil: +46 72 369 86 10
emma.nyman@sortera.se

Zandra Svensson

Vågadministratör Malmö
Mobil: +46 73 870 30 14
zandra.svensson@sortera.se

Mia Sjöholm

Vågadministratör Helsingborg
Mobil: +46 70 756 05 88
mia.sjoholm@sortera.se

Moa Edenhammar

Administration anläggning
Mobil: +46 73 242 33 54
moa.edenhammar@sortera.se

Nina Solhaugen

Administration anläggning
Mobil: +46 72 999 18 37
nina.solhaugen@sortera.se

Lars Björklund

Arbetsledning Surte
Mobil: +46 73 063 90 83
lars.bjorklund@sortera.se

Oscar Jansson

Säljare väst
Mobil: +46 70 400 09 88
oscar.jansson@mtib.se