Kontakt – Handel

Använd gärna kontaktformuläret nedan för att kontakta oss, vill du hellre maila eller ringa oss finns kontaktuppgifter under kontaktformuläret.

    Anders Redmo

    Divisionschef Handel
    Mobil: +46 70 832 11 10
    anders.redmo@sortera.se

    Isabelle Andersson

    Administration Handel
    Mobil: +46 72 369 86 13
    isabelle.andersson@sortera.se

    Joakim Syrstad

    Projektledare
    Mobil: +46 70 395 32 02
    joakim.syrstad@sortera.se

    Rickard Back

    Projektledare
    Mobil: +46 70 284 56 84
    rickard.back@sortera.se

    Henrik Sproge

    Projektledare
    Mobil: +46 72 720 08 20
    henrik.sproge@sortera.se

    Cliff Dropp

    Projektledare
    Mobil: +46 76 756 64 00
    cliff.dropp@sortera.se

    Peter Johansson

    Projektledare/Logistik
    Mobil: +46 70 636 00 68
    peter.johansson@sortera.se

    Federico Cassiano

    Projektledare
    Mobil: +46 72 062 83 33
    federico.cassiano@sortera.se

    Christer Ståhlkrantz

    Projektledare – Träåtervinning
    Mobil: +46 70 603 18 19
    christer.stahlkrantz@sortera.se

    Therése Ekwall

    Projektledare
    Mobil: +46 73 022 14 31
    therese.ekwall@sortera.se