Kontakta oss

Använd gärna kontaktformuläret nedan för att kontakta oss, vill du hellre maila eller ringa oss finns kontaktuppgifter under kontaktformuläret.

    KONTAKTUPPGIFTER SYD

    Joakim Syrstad

    Divisionschef Syd
    Mobil: +46 70 395 32 02
    joakim.syrstad@sortera.se

    Fredrik Tell

    Utvecklingschef Syd
    Mobil: +46 70 466 19 85
    fredrik.tell@sortera.se

    Henrik Tell

    Anläggningschef Syd
    Mobil: +46 70 512 87 97
    henrik.tell@sortera.se

    Glenn Holmgren

    Projekledare 
    Mobil: +46 73 973 80 52
    glenn.holmgren@sortera.se

    Cliff Dropp

    Projektledare
    Mobil: +46 76 756 64 00
    cliff.dropp@sortera.se

    Peter Johansson

    Projektledare
    Mobil: +46 70 636 00 68
    peter.johansson@sortera.se

    Christer Ståhlkrantz

    Projektledare  
    Mobil: +46 70 603 18 19
    christer.stahlkrantz@sortera.se

    Michaela Schwarcz

    Vågadministratör 
    Mobil: +46 72 369 86 10
    michaela.schwarcz@sortera.se

    Emma Nyman

    Vågadministratör Malmö
    Mobil: +46 73 870 30 14
    emma.nyman@sortera.se

    Mia Sjöholm

    Vågadministratör Helsingborg
    Mobil: +46 70 756 05 88
    mia.sjoholm@sortera.se

    Bahrija Becovic

    Administratör 
    Mobil: +46 72 369 86 14
    bahrija.becovic@sortera.se

    Lysa Liljebladh

    Administratör 
    Mobil: +46 72 368 00 21
    lysa.liljebladh@sortera.se

    KONTAKTUPPGIFTER VÄST

    Rickard Back

    Divisionschef Väst
    Mobil: +46 70 284 56 84
    rickard.back@sortera.se

    Christer Johansson

    Utvecklingschef Väst
    Mobil: +46 70 211 61 82
    christer.johansson@sortera.se

    Thomas Waldenstedt

    Projektledare
    Mobil: +46 70 400 66 15
    thomas.waldenstedt@sortera.se

    Oscar Jansson

    Projektledare 
    Mobil: +46 70 400 09 88
    oscar.jansson@sortera.se

    Federico Cassiano

    Projektledare   
    Mobil: +46 72 062 83 33
    federico.cassiano@sortera.se

    Peter Hörlev

    Projektledare
    Mobil: +46 70 479 10 23
    peter.horlev@sortera.se

    Nina Solhaugen

    Administratör
    Mobil: +46 70 142 16 39
    nina.solhaugen@sortera.se

    Niclas Sagebring

    Försäljning
    Mobil: +46 70 299 79 49
    niclas.sagebring@sortera.se

    KONTAKTUPPGIFTER ÖST

    Therése Ekwall

    Divisionschef Öst
    Mobil: +46 73 022 14 31
    therese.ekwall@sortera.se

    Henrik Sproge

    Projektledare
    Mobil: +46 72 720 08 20
    henrik.sproge@sortera.se

    Nathalie Wong

    Vågadministratör
    Mobil: +46 73 243 76 54
    nathalie.wong@sortera.se

    Mathias Hafdell

    Projektledare
    Mobil: +46 73 252 53 07
    mathias.hafdell@sortera.se

    Simon Röse

    Säljare
    Mobil: +46 70 284 98 59
    simon.rose@sortera.se

    KONTAKTUPPGIFTER ENTREPRENAD

    Erik Löfgren

    Divisionschef Entreprenad
    Mobil: +46 70 408 24 38
    erik.lofgren@sortera.se

    Karin Johansson

    Projektsamordnare
    Mobil: +46 70 402 66 01
    karin.johansson@sortera.se

    Helena Hinrichsen

    Projektledare
    Mobil: +46 70 408 24 80
    helena.hinrichsen@envytech.se

    Victor Steffansson

    Projektledare
    Mobil: +46 70 402 81 10
    victor.steffansson@envytech.se

    KONTAKTUPPGIFTER LEDNING

    Johan Skårbratt

    Affärsområdeschef
    Mobil: +46 70 534 36 75
    johan.skarbratt@sortera.se

    Anders Redmo

    Operativ Chef
    Mobil: +46 70 832 11 10
    anders.redmo@sortera.se

    Viktor Levin

    Miljöchef
    Mobil: +46 70 266 40 29
    viktor.levin@sortera.se

    Anna Hellered

    Administrativ chef
    Mobil: +46 70 243 83 26
    anna.hellered@sortera.se